STAL

Dělení hutního materiálu

Hutní materiál vám zkrátíme na míru.

Hutní materiál | Stal - Kolín J. a P. Červinka spol. s r.o.

Provádíme řezání
pod úhlem

Malé zakázky
dělíme na počkání

Dodáme vám
jakékoliv množství

Získáte dopravu
ZDARMA do 20 km

Hutní materiál | Stal - Kolín J. a P. Červinka spol. s r.o.
Krácení materiálu

Hutní materiál vám zkrátíme na míru

Ocelové profily a armatury běžně skladujeme v délce 6 m, zatímco ocelové nosníky dodáváme v délkách 12 a 14 metrů. Dobře víme, že převoz hutního materiálu v těchto délkách je komplikovaný. Proto vám poskytujeme přesné dělení hutního materiálu.

Profesionálně dělíme trubky, úhelníky, jekly, tyčovou a pásovou ocel i ocelové profily. K dělení hutního materiálu na míru využíváme řezání pilou. U profilů širších než 120 milimetrů pak materiál dělíme plamenem neboli autogenem.

Hutní materiál

Provádíme
řezání pod úhlem

Menší množství zakoupeného materiálu vám zkrátíme na počkání přímo na prodejně. U nákupu a dělení většího množství materiálu nás dopředu kontaktujte.

Materiál vám vyskladníme, zkrátíme a připravíme k expedici. Zároveň pro nás není problém řez pod úhlem. Pokud si přejete nařezat materiál pod úhlem, dejte nám vědět alespoň 3 dny předem.

Dovoz materiálu

Materiál vám dovezeme až do dílny

Uvědomujeme si, že i zkrácený materiál pro vás nemusí být lehké přepravit. Naštěstí u nás dopravu nemusíte řešit. Po domluvě vám zakoupený hutní materiál dovezeme přímo do firmy, na stavbu nebo do domácí dílny.

Zároveň se postaráme o vyložení nákladu za pomoci hydraulické ruky. Rádi vám materiál dovezeme také do Kutné Hory, Čáslavi a dalších měst v okolí.

ZDARMA

Do okruhu 20 km od Kolína

20 Kč/km

Delší trasy

Doprava | Stal - Kolín J. a P. Červinka spol. s r.o.
Postup realizace

Jak u nás
probíhá nákup?

Zakoupený materiál vám rovnou dovezeme.

1. Zavolání

Zavolejte nám a informujte se o dostupnosti produktů.

2. Objednávka

Objednejte si hutní materiál, nebo si přijeďte vybrat do prodejny.

3. Úprava materiálu

Hutní materiál vám zkrátíme na míru nebo vám vyrobíme betonářské armování.

4. Doprava

V okruhu 20 km od Kolína vám hutní materiál ZDARMA dovezeme.

Navštivte naši prodejnu hutního materiálu

Objednejte si prodej hutního materiálu včetně krácení na míru. Zavolejte nám, nebo navštivte naši prodejnu. Kromě dělení materiálu vám nabízíme zakázkové ohýbání betonářských armatur pro železobetonové konstrukce.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.