STAL

Ohýbání betonářských armatur

Připravíme vám betonářské armatury do stavebních základů,
věnců, betonových stropů a pro další stavební aplikace.

Hutní materiál | Stal - Kolín J. a P. Červinka spol. s r.o.

Vyrobíme vám
armování na míru

Armování pořídíte
za výhodné ceny

Dodáme vám
jakékoliv množství

Získáte dopravu
ZDARMA do 20 km

Hutní materiál | Stal - Kolín J. a P. Červinka spol. s r.o.
Betonářské armatury

Vyrábíme betonářské armování

V rámci vlastní zámečnické výroby provádíme ohýbání armatur do betonu. Připravujeme a ohýbáme třmínky, krátíme roxory na požadovanou délku a provádíme jejich ohýbání do požadovaných tvarů.

Na míru vám připravíme betonářské armatury pro rodinné domy, ploty a drobné stavby i pro rozsáhlé zakázky výstavby průmyslových nemovitostí. Dodáváme armování pro výstavbu betonových základů, opěrných zdí, plotových podezdívek a dalších železobetonových konstrukcí.

Betonářské třmínky
Armovací roxory
Cenová nabídka

Připravíme individuální
cenovou nabídku

Stačí nám zaslat potřebné podklady s výrobními parametry zakázky: síla roxorů, délky stran, požadovaný ohyb a poptávané množství. Vypracujeme vám cenovou nabídku, včetně odhadu časové náročnosti a výroby. Po odsouhlasení cenové nabídky se pustíme do výroby a sdělíme vám přesný termín dodání. 

K zakázce vám můžeme dodat vázací drát nebo pytlové úvazky k vázání armatur přímo na stavbě. Dále si u nás vyberete kari sítě, roxory a další hutní materiál. Kari sítě dodáváme ve formátu 2 × 3 metry v síle od 4 do 8 mm s oky 100/100 nebo 150/150 mm. Žebírkovou ocel neboli roxory dodáváme v délkách 6, 12 a 14 m v průměrech od 6 do 25 mm.

Hutní materiál | Stal - Kolín J. a P. Červinka spol. s r.o.
Dovoz materiálu

Armování dovezeme až na stavbu

Připravené betonářské armování vám po domluvě dovezeme přímo na stavbu. Nákladní dopravu poskytujeme v okruhu 20 km od Kolína ZDARMA. Na delších trasách účtujeme 20 Kč/km.

Zároveň vám dovezeme ocelové profily, trubky a jekly, které vám zkrátíme na míru. K přepravě hutního materiálu využíváme vlastní nákladní automobil s hydraulickou rukou. Vykládka armovacích košů, kari sítí nebo ocelových profilů pro nás není žádný problém.

ZDARMA

Do okruhu 20 km od Kolína

20 Kč/km

Delší trasy

Doprava | Stal - Kolín J. a P. Červinka spol. s r.o.
Postup realizace

Jak u nás
probíhá nákup?

Zakoupený materiál vám rovnou dovezeme.

1. Zavolání

Zavolejte nám a informujte se o dostupnosti produktů.

2. Objednávka

Objednejte si hutní materiál, nebo si přijeďte vybrat do prodejny.

3. Úprava materiálu

Hutní materiál vám zkrátíme na míru nebo vám vyrobíme betonářské armování.

4. Doprava

V okruhu 20 km od Kolína vám hutní materiál ZDARMA dovezeme.

Navštivte naši prodejnu hutního materiálu

Získejte betonářské armování za výhodné ceny. Zavolejte nám. Poskytujeme vám zakázkové ohýbání armatur do betonu. Betonářské armování nejčastěji dodáváme v okrese Kolín, Kutná Hora a v širokém okolí. 

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.